127 509
142 473
221 733
716 830

Danmark Afa: 1841-42 - Nordisk matkultur **

Annonse nr: 4502885

Postfriske. Se scan.

Full returerett hvis feil eller mangler i forhold til bilde eller beskrivelse.

Det kan være enkelte prikker eller streker på bildet fra scanningen, som ikke er å det(de) tilsendte frimerket(ene).

Forskuddsbetaling til Norsk bankkonto innen 10 dager etter mottatt sluttfaktura. Fraktomk.: NOK 45,-opp til 100g (DKK 36,-), opp til 250g NOK 90,- (DKK 72,-).

Ved tilslag over NOK 400,- sendes portofritt.

Oppsamling over flere dager kan avtales.

Objektets tilstand
Utropspriskr 12,00
12
Startet15.04.2023 13:20:00
Sluttet23.04.2023 20:50:00
Solgt forkr 23,00
23

Annonse vist14 ganger
Annonse nr: 4502885
Høyeste Budgiver gunnm01 (16745)  Se budgivers karakterbok
gunnm01kr 23,0019.04.2023 11:09:48
Kalixkr 22,00 (Autobud)19.04.2023 11:09:17
gunnm01kr 22,0019.04.2023 11:09:17
Kalixkr 15,0016.04.2023 13:30:13
gunnm01kr 14,00 (Autobud)16.04.2023 13:30:13
gunnm01kr 12,0016.04.2023 11:57:36
Selger:  bjorngundk

Medlem siden: 01.06.2015
Sted: Hjørring
Karakterer (29969)