128 034
128 764
176 610
569 392

Island Afa: 1349-52 - Innenlandsk billedkunst III **

Annonse nr: 4493316

Postfriske. Arkivbilde.

Full returerett hvis feil eller mangler i forhold til bilde eller beskrivelse.

Det kan være enkelte prikker eller streker på bildet fra scanningen, som ikke er å det(de) tilsendte frimerket(ene).

Forskuddsbetaling til Norsk bankkonto innen 10 dager etter mottatt sluttfaktura. Fraktomk.: NOK 45,-opp til 100g (DKK 36,-), opp til 250g NOK 90,- (DKK 72,-).

Ved tilslag over NOK 400,- sendes portofritt.

Oppsamling over flere dager kan avtales.

Objektets tilstand
Utropspriskr 12,00
12
Startet06.05.2023 22:20:42
Sluttet13.05.2023 22:20:42
Solgt forkr 12,00
12

Annonse nr: 4493316
Høyeste Budgiver Numizmatiker (21142)  Se budgivers karakterbok
Numizmatikerkr 12,0007.05.2023 06:20:05
Selger:  bjorngundk

Medlem siden: 01.06.2015
Sted: Hjørring
Karakterer (29269)