128 601
127 688
174 492
563 398

NK 959-60. POSTFRISK** (Specimen)

Annonse nr: 4485489

PEN NORMALKVALITET.

BESKRIVER IKKE FEIL SOM KOMMER TYDELIG FRAM PÅ SCANNEDE BILDE.PRISVURDERING ER TATT MED I BETRAKTNING VED MERKER MED DÅRLIG TAGGING/MANGLENDE TAGG.Frakt: Kr. 3.- + postens satser. SENDINGER OVER 1500KR BLIR SENDT SOM PAKKE MED SPORING.(PRIS 73KR-132KR) Ønsker du å samle utsending til neste auksjon så gi beskjed rett etter auksjonslutt. Betalingsfrist 7 dager etter mail. Betaling med Vipps (95931146) eller Bankkonto. TO PEOPLE FROM OTHER COUNTRY ONLY PAYMENT WITH PAYPAL OR NORWEGIAN ACCOUNT. VED KJØP OVER 600KR,PORTOFRITT A-POSTSENDINGER.(GJELDER IKKE PAKKER)
Objektets tilstand
kr 23,00
Utropspriskr 1,00
Startet02.04.2023 21:47:57
Sluttet22.04.2023 20:13:00
5

Annonse nr: 4485489
Høyeste Budgiver lappenxx (1438)  Se budgivers karakterbok
lappenxxkr 5,00 (Autobud)06.04.2023 09:08:53
Soggebergetkr 3,0006.04.2023 09:08:53
lappenxxkr 1,0005.04.2023 10:23:27

Karakterer (30344)