128 927
128 790
176 910
570 492

FÆRØYANE.AFA 6A. POSTFRISK** (1700,-)

Annonse nr: 4482023

PEN NORMALKVALITET.

BESKRIVER IKKE FEIL SOM KOMMER TYDELIG FRAM PÅ SCANNEDE BILDE.PRISVURDERING ER TATT MED I BETRAKTNING VED MERKER MED DÅRLIG TAGGING/MANGLENDE TAGG.Frakt: Kr. 3.- + postens satser. SENDINGER OVER 1500KR BLIR SENDT SOM PAKKE MED SPORING.(PRIS 73KR-132KR) Ønsker du å samle utsending til neste auksjon så gi beskjed rett etter auksjonslutt. Betalingsfrist 7 dager etter mail. Betaling med Vipps (95931146) eller Bankkonto. TO PEOPLE FROM OTHER COUNTRY ONLY PAYMENT WITH PAYPAL OR NORWEGIAN ACCOUNT. VED KJØP OVER 600KR,PORTOFRITT A-POSTSENDINGER.(GJELDER IKKE PAKKER)
Objektets tilstand
kr 23,00
Utropspriskr 400,00
400
Startet30.03.2023 21:32:17
Sluttet02.04.2023 13:05:00
Solgt forkr 400,00
400

Annonse nr: 4482023
Høyeste Budgiver sallan (1132)  Se budgivers karakterbok
sallankr 400,0001.04.2023 21:59:47

Karakterer (30402)