129 174
127 796
175 159
565 317

119 .**. 10 kr/50 aur 1925 postfrisk. AFA = DKK 5.500,-

Annonse nr: 4471306

302271

Objektets tilstand
Utropspriskr 500,00
500
Startet24.03.2023 11:15:09
Sluttet13.04.2023 19:46:00
Solgt forkr 500,00
500

Annonse vist27 ganger
Referanse nr/#easter-frim
Innleverer13352
Annonse nr: 4471306
Høyeste Budgiver SAE52 (344)  Se budgivers karakterbok
SAE52kr 500,0027.03.2023 18:01:26
Selger:  NORSTAMPS

Medlem siden: 18.04.1999
Karakterer (16622)
Meld deg på Norstamps nyhetsbrev her!