126 375
103 585
110 939
361 139

NK 1052-55 Frimerkets dag Karmøy/Kopervik

Annonse nr: 4459481

Stor (23x16 cm) uadressert spesialkonvolutt Frimerkets dag Karmøy Frimerkeklubb påsatt komplett miniark ballsport stemplet Frimerkets dag Kopervik på utgivelsesdagen 7.10.1988. Litt slitasje i kant/hjørner på konvolutten.

Jeg vil for det meste selge plater, frimerker og postkort på GiBud. Dette er ting der det kan være forskjellig oppfatning angående kvalitet, derfor vil jeg forsøke å gi en grundig beskrivelse. Skulle du være uenig, finnes det sikkert en løsning. Fornøyde kunder er et mål. Jeg tar ikke ansvar for forsendelser som skulle bli borte i posten, rekommandert sending kan ordnes etter ønske. Kun tillegg for faktisk porto på mine auksjoner.
Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet17.03.2023 10:32:58
Sluttet26.03.2023 19:28:00
Solgt forkr 186,00
186

Annonse vist39 ganger
Annonse nr: 4459481
Høyeste Budgiver hehaver (3857)  Se budgivers karakterbok
hehaverkr 186,00 (Autobud)26.03.2023 19:01:31
helse01kr 166,0026.03.2023 19:01:31
hehaverkr 125,0026.03.2023 18:11:05
helse01kr 106,00 (Autobud)26.03.2023 18:11:05
helse01kr 47,0024.03.2023 22:39:58
Brother68kr 45,00 (Autobud)24.03.2023 22:39:58
Brother68kr 38,0019.03.2023 04:53:18
ArneMykr 35,00 (Autobud)19.03.2023 04:53:18
ArneMykr 26,0018.03.2023 21:42:59
Brother68kr 25,00 (Autobud)18.03.2023 21:42:59
Brother68kr 10,0017.03.2023 11:18:54
Selger:  Scarlatti

Medlem siden: 09.12.2001
Sted: Lillehammer
Karakterer (149)