127 091
103 194
107 590
352 141

George God Jul (Mittet & Co. Serie nr. 2832) - Pg. 1949

Annonse nr: 4450703
George God Jul (Mittet & Co. Serie nr. 2832) - Pg. 1949George God Jul (Mittet & Co. Serie nr. 2832) - Pg. 1949

Pent, brukt småformat postkort. Noe hjørneslitasje samt noe gjennomslag av stempelsverte.

Stemplet Bergen 21-12-1949.

Mittet & Co. - Serie nr. 2832.

Objektets tilstand
Utropspriskr 30,00
30
Startet11.03.2023 22:12:19
Sluttet23.03.2023 19:26:00
Solgt forkr 52,00
52

Annonse vist20 ganger
Annonse nr: 4450703
Høyeste Budgiver Riseberget (1301)  Se budgivers karakterbok
Risebergetkr 52,00 (Autobud)15.03.2023 10:05:04
birgholkr 49,0015.03.2023 10:05:04
Risebergetkr 42,00 (Autobud)15.03.2023 10:04:53
birgholkr 39,0015.03.2023 10:04:53
Risebergetkr 36,00 (Autobud)15.03.2023 10:04:42
birgholkr 33,0015.03.2023 10:04:42
Risebergetkr 30,0013.03.2023 12:57:31

Karakterer (15775)