122 147
Auksjoner nå
104 483
Fastprisvarer
114 350
Salg i år
370 286
Bud i år

 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse

Tyske Rike Tjeneste AFA 15-21*/o - verdi 180 NOK

Annonse nr: 4427267
Tyske Rike Tjeneste AFA 15-21*/o - verdi 180 NOK

 

Beskrivelse

Til nye kunder: forsendelse af et almindeligt brev koster 48 NOK.

Jeg beskriver ikke fejl som tydeligt fremgår af scannede billeder. Nogle af mine lot er markeret med **/* og består af både postfriske ** og ikke postfriske * merker. De postfriske ** er da placeret retvendt, mens de andre * er sat omvendt.


Generelle vilkår:
Som udgangspunkt vil jeg samle dine køb for 4 uger ad gangen – første gang for perioden 25. april-16. maj. Jeg vil sende statusopgørelse hver tirsdag du har købt noget. For kunder hvor statusopgørelsen viser et beløbet over 1000 NOK sender jeg faktura samtidig. For andre kunder sendes faktura efter de 4 uger. Hvis du ønsker vundne merker og faktura tidligere må du sende en mail. Forsendelsesomkostningerne for et normalt brev på maks. 100 gram er 48 NOK. For storbreve over 250 gram 150 NOK og for R-brev 205. Disse priser en med nuværende valutakurser, så der kan ske ændringer.
Objektets tilstand
Brukt og i normal stand
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Se beskrivelse
Leveringsvilkår
Sendes over hele verden
AuksjonstypeS
Utropspriskr 10,00  
10
Antall tilgjengelig: 1 stk.
Slutter om
Startet24.02.2023 18:00:00         
Sluttet28.02.2023 22:00:00
Solgt forkr 30,00
30
  
Annonse vist5 ganger
Tyske Rike Tjeneste AFA 15-21*/o - verdi 180 NOK
Annonse nr: 4427267
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver aron3 (84)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
aron3kr 30,0027.02.2023 23:10:25
Kalixkr 27,00 (Autobud)27.02.2023 23:10:25
Kalixkr 10,0026.02.2023 06:32:58
Selger:  fme1253
  
ProfilbildeVerifisert
Medlem siden: 15.01.2015
Sted: Odense S
Land: DENMARK
Karakterer (24989)    
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
Det er helt gratis å opprette auksjoner på GiBud.no. Du betaler maksimalt 4% i provisjon ved oppnådd salg!