126 560
141 732
219 060
708 002
2

NK 88 X+Y ** Prima postfrisk av begge typer. HK=530

Annonse nr: 4424090

Se bilde!

Objektets tilstand
Utropspriskr 250,00
250
Startet05.04.2023 21:05:25
Sluttet26.04.2023 21:05:25
Solgt forkr 250,00
250

Annonse vist16 ganger
Annonse nr: 4424090
Høyeste Budgiver thoratle (322)  Se budgivers karakterbok
thoratlekr 250,0012.04.2023 18:32:17
Selger:  samlertorget

Medlem siden: 08.05.2003
Sted: Ølen
Karakterer (1164)