134 017
90 371
29 670
99 150

NK: 617y+618x,z1+619x+620y,z3 - Bruksmerker **

Annonse nr: 4357162

Postfriske. Arkivbilde.

Full returerett hvis feil eller mangler i forhold til bilde eller beskrivelse.

Det kan være enkelte prikker eller streker på bildet fra scanningen, som ikke er å det(de) tilsendte frimerket(ene).

Forskuddsbetaling til Norsk bankkonto innen 10 dager etter mottatt sluttfaktura. Fraktomk.: NOK 45,-opp til 100g (DKK 36,-), opp til 250g NOK 90,- (DKK 72,-).

Ved tilslag over NOK 400,- sendes portofritt.

Oppsamling over flere dager kan avtales.

Objektets tilstand
Utropspriskr 3,00
3
Startet16.01.2023 11:50:00
Sluttet25.01.2023 21:09:00
Solgt forkr 41,00
41

Annonse vist41 ganger
Annonse nr: 4357162
Høyeste Budgiver sallan (655)  Se budgivers karakterbok
sallankr 41,0017.01.2023 19:03:28
gunsoe36kr 40,00 (Autobud)17.01.2023 19:03:28
gunsoe36kr 37,00 (Autobud)17.01.2023 19:02:25
sallankr 36,0017.01.2023 19:02:25
gunsoe36kr 24,00 (Autobud)17.01.2023 19:01:55
sallankr 23,0017.01.2023 19:01:55
gunsoe36kr 18,00 (Autobud)17.01.2023 19:01:21
sallankr 17,0017.01.2023 19:01:21
gunsoe36kr 13,00 (Autobud)17.01.2023 19:00:36
sallankr 12,0017.01.2023 19:00:36
gunsoe36kr 9,00 (Autobud)17.01.2023 19:00:08
sallankr 8,0017.01.2023 19:00:08
gunsoe36kr 4,0017.01.2023 16:56:16
sallankr 3,0016.01.2023 15:21:42
Selger:  bjorngundk

Medlem siden: 01.06.2015
Sted: Hjørring
Karakterer (27212)