130 259
95 576
64 267
209 697

Bratlie, på vei til kirken, Aune 106/7 stpl -80

Annonse nr: 4348479
Bratlie, på vei til kirken, Aune 106/7 stpl -80 Bratlie, på vei til kirken, Aune 106/7 stpl -80

Storformat, glanset, uleselig stempel men frimerke er datert 1980, svak hjørneslitasje, ellers i god stand, se begge bildene.

Kjøper betaler kun portokostnader i tillegg til tilslagssummen, betales med vipps eller bankoverførsel, oppsamling etter ønske. Sender, på kjøpers ansvar, så snart betaling er mottatt

Objektets tilstand
Utropspriskr 15,00
15
Startet21.01.2023 20:20:24
Sluttet30.01.2023 20:20:24
Solgt forkr 15,00
15

Annonse vist12 ganger
Annonse nr: 4348479
Høyeste Budgiver pjusk12 (1736)  Se budgivers karakterbok
pjusk12kr 15,0029.01.2023 20:13:24
Selger:  Tikita

Medlem siden: 04.12.2018
Sted: Tananger
Karakterer (746)