130 161
95 572
64 256
209 510

NK 274-93. POSTFRISK** (819,-)

Annonse nr: 4343540

PEN NORMALKVALITET.

287,mangler 1tagg.

Objektets tilstand
kr 23,00
Utropspriskr 1,00
Startet10.01.2023 08:32:43
Sluttet22.01.2023 20:05:00
Solgt forkr 102,00
102

Annonse vist10 ganger
Annonse nr: 4343540
Høyeste Budgiver Rott (1667)  Se budgivers karakterbok
Rottkr 102,0012.01.2023 12:43:30
temkr 100,00 (Autobud)12.01.2023 12:43:30
temkr 67,0011.01.2023 15:25:04
Rottkr 66,00 (Autobud)11.01.2023 15:25:04
Rottkr 1,0010.01.2023 13:34:02

Karakterer (28572)