2

ALGERIE stemplet/ustemplet på 2 plansjer

Annonse nr: 4337839
ALGERIE stemplet/ustemplet på 2 plansjerALGERIE stemplet/ustemplet på 2 plansjer

67 merker. Flere postfriske. Noen med feil (tagging, tynnhet).

Objektets tilstand
Utropspriskr 60,00
60
Startet29.01.2023 18:35:43
Sluttet05.02.2023 18:35:43
Annonse nr: 4337839
Selger:  Afrem

Medlem siden: 26.04.2021
Sted: Vennesla
Karakterer (1260)