2

MAKEDONIA AFA nr 5. Postfrisk. 40 d. Flagg. 1993

Annonse nr: 4323057

Fastpris 5kr. (+ porto under 20gr) MAKEDONIA 1993 Postfrisk. Flagg. Merke med mindre feil (F.eks fingeravtrykk i limen) kan kjøpes for halv pris. Gi beskjed før betaling, så legger jeg inn rabatt på fakturaen.

Objektets tilstand
AuksjonstypeM
Salgspriskr 5,00
5
Annonse vist31 ganger
Referanse nr/#tidl.sovietstater

Selger:  Keiko Engros

Medlem siden: 13.08.2018
Sted: Gjøra
Karakterer (4289)