129 345
95 619
66 359
214 505

Ørstavik Sunnmøre. St. Ørstavik 1940.

Annonse nr: 4319906
Ørstavik Sunnmøre. St. Ørstavik 1940.Ørstavik Sunnmøre. St. Ørstavik 1940.

Ørstavik Sunnmøre. Stemplet Ørstavik 1940. (Lystad 209) Litt hjørne slitasje. Skrevet med grå blyant øverst i front.

TAKK FOR AT DU BESØKER SIDEN MIN.
Vinnermail sendes i løpet av 2 dager etter endt auksjon.Hvis ikke annet
er avtalt imøteser jeg innbetaling innen 5 dager etter mottatt mail. Jeg
sender objekter på onsdager og fredager. Jeg har ikke vipps. Jeg
samsender auksjoner innen 14 dager, (men gi meg beskjed). Hvis
det er noe du lurer på, spør før du legger inn bud.
ALTERNATIV PORTO:
Gi beskjed om du ønsker pakken tilsendt som Norgespakke med sporing?
FRIMERKER/POSTKORT:
Den mørke stripen på bilder, er fra innstikks albumet.

Objektets tilstand
kr 22,00
Utropspriskr 7,00
7
Startet28.12.2022 22:23:00
Sluttet04.01.2023 21:19:00
Solgt forkr 11,00
11

Annonse vist10 ganger
Annonse nr: 4319906
Høyeste Budgiver jkk1959 (5537)  Se budgivers karakterbok
jkk1959kr 11,0003.01.2023 15:21:17
Oseankr 9,0003.01.2023 00:26:46
terjedkr 7,0002.01.2023 23:33:18
Selger:  dagdrivern

ProfilbildeNF
Medlem siden: 10.04.2016
Karakterer (1595)