129 612
95 881
68 510
221 832

NK 94. POSTFRISK** (liten brett vannrett)

Annonse nr: 4291066
NK 94. POSTFRISK**  (liten brett vannrett)NK 94. POSTFRISK**  (liten brett vannrett)

PEN NORMALKVALITET.

Objektets tilstand
kr 22,00
Utropspriskr 10,00
Startet08.12.2022 17:02:04
Sluttet27.12.2022 20:03:00
Solgt forkr 425,00
425

Annonse vist57 ganger
Annonse nr: 4291066
Høyeste Budgiver kea200533 (129)  Se budgivers karakterbok
kea200533kr 425,0027.12.2022 19:59:48
Jeger51kr 400,00 (Autobud)27.12.2022 19:59:48
Jeger51kr 350,00 (Autobud)27.12.2022 16:46:51
Essi63kr 325,0027.12.2022 16:46:51
Jeger51kr 250,0027.12.2022 13:59:13
xedoskr 240,00 (Autobud)27.12.2022 13:59:13
xedoskr 200,0023.12.2022 10:42:17
Essi63kr 180,00 (Autobud)23.12.2022 10:42:02
xedoskr 180,0023.12.2022 10:42:02
Essi63kr 160,00 (Autobud)23.12.2022 10:41:41
xedoskr 140,0023.12.2022 10:41:41
Essi63kr 120,0023.12.2022 10:38:29
xedoskr 100,00 (Autobud)10.12.2022 20:39:30
MortenSBkr 100,0010.12.2022 20:39:30
xedoskr 10,0009.12.2022 17:14:30

Karakterer (28728)