134 313
89 403
23 348
76 201

God Påsk (528/8) - St. HELSINKI 13-IV 1965

Annonse nr: 4284402
God Påsk (528/8) - St. HELSINKI 13-IV 1965God Påsk (528/8) - St. HELSINKI 13-IV 1965

Pent, brukt postkort. Noe hjørneslitasje/småknekk.

Stemplet Helsinki 13-4-1965.

Paperitaide 528/8.

Objektets tilstand
Utropspriskr 6,00
6
Startet04.12.2022 18:49:33
Sluttet14.12.2022 19:51:00
Annonse nr: 4284402

Karakterer (15251)