132 901
90 488
30 724
102 119

Glad Påsk (EAS 4452) - Postgått 1920-tallet?

Annonse nr: 4284385
Glad Påsk (EAS 4452) - Postgått 1920-tallet?Glad Påsk (EAS 4452) - Postgått 1920-tallet?

Meget pent, brukt småformat postkort. Noe hjørneslitasje/alderspreg.

Stemplet/postgått i Sverige på 1920-tallet?.

EAS 4452.

Objektets tilstand
Utropspriskr 8,00
8
Startet04.12.2022 18:41:48
Sluttet14.12.2022 19:31:00

Annonse vist15 ganger
Annonse nr: 4284385
Høyeste Budgiver baronen50 (26901)  Se budgivers karakterbok
baronen50kr 10,00 (Autobud)08.12.2022 11:35:35
birgholkr 10,0008.12.2022 11:35:35
baronen50kr 8,0006.12.2022 14:16:58

Karakterer (15287)