134 913
89 391
23 200
75 923

Glad Påsk - Jente med 2 kyllinger i fanget - Pg. 1917

Annonse nr: 4278376
Glad Påsk - Jente med 2 kyllinger i fanget - Pg. 1917Glad Påsk - Jente med 2 kyllinger i fanget - Pg. 1917

Pent, brukt postkort. Noe hjørneslitasje samt en kraftig lang, skrå knekk på høyre side.

Stemplet/postgått 7-4-1917.

Småformat.

Objektets tilstand
Utropspriskr 3,00
3
Startet01.12.2022 10:51:50
Sluttet09.12.2022 19:50:00
Annonse nr: 4278376

Karakterer (15251)