133 460
89 205
21 395
70 514

ISLAND FOLKEDRAKT 1965 AFA 399 POSTFRISK € 8,-

Annonse nr: 4275847
ISLAND FOLKEDRAKT 1965 AFA 399 POSTFRISK € 8,-ISLAND FOLKEDRAKT 1965 AFA 399 POSTFRISK € 8,-

PORTO 19,- I NORGE.

HAR PAYPAL KONTO.

KJØPER EN FLERE OBJEKT FRA MEG SÅ SENDER JEG SAMLET.

Kjøper betaler porto
Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet29.11.2022 16:47:27
Sluttet06.12.2022 16:42:00
Annonse vist1 ganger
Annonse nr: 4275847
Selger:  SverreG

Medlem siden: 30.10.2015
Sted: Sveio
Karakterer (12921)