134 020
90 372
29 654
99 027

4 blokker NK 1542-45 postfrisk se scan

Annonse nr: 4272151

God kvalitet

Frakt kr 20

Objektets tilstand
Utropspriskr 30,00
30
Startet27.11.2022 13:15:19
Sluttet01.12.2022 19:14:00
Solgt forkr 67,00
67

Annonse vist18 ganger
Annonse nr: 4272151
Høyeste Budgiver tem (10111)  Se budgivers karakterbok
temkr 67,0028.11.2022 21:42:08
Neseguttenkr 65,00 (Autobud)28.11.2022 21:42:08
Neseguttenkr 57,0028.11.2022 21:10:06
temkr 55,00 (Autobud)28.11.2022 21:10:06
temkr 52,00 (Autobud)28.11.2022 09:08:05
Neseguttenkr 49,0028.11.2022 09:08:05
temkr 33,0027.11.2022 20:10:21
Neseguttenkr 30,0027.11.2022 15:04:19
Selger:  monte-feliz

Medlem siden: 14.04.2014
Sted: Stjørdal
Karakterer (17485)