134 913
89 391
23 200
75 923

Postfrisk PSB 5/2013 NK1849-50 Postkjøretøy

Annonse nr: 4269791
BFÅ-220117 PSB 5/2013 **
BFÅ-220117 PSB 5/2013 **

Postfrisk PSB (Postens Samlerblad) 5/2013 NK1849-50 Postkjøretøy (se bilder)

Merker vist på bildet er merker som leveres

Objektets tilstand
Utropspriskr 19,00
19
Startet22.12.2022 18:21:53
Sluttet04.01.2023 18:21:53
Solgt forkr 19,00
19

Annonse nr: 4269791
Høyeste Budgiver solheim9 (20941)  Se budgivers karakterbok
solheim9kr 19,0028.12.2022 01:53:00

Karakterer (19205)