131 572
78 054
240 034
773 169

Godt postfrisk lot

Annonse nr: 4266677
Godt postfrisk lot

Godt postfrisk lot

Velkommen til vore Auktioner! Vi har nye auktioner hver dag - næsten. Snart håber vi at der kommer en betalingsløsning via mobiltelefon, når Vipp, Pivo og MobilePay fusionerer, så det bliver enklere for vore norske, finske og danske kunder at betale. Indtil da brug: IBAN: DK3830000012857527 BIC: DABADKKK reg.nr. 3409 konto nr. 12857527 (Danske Bank) https://paypal.com/paypalme/ham555dk/ Vi bruger Postnord som leverandør og anvender de gældende takster i DKK + et beløb for pakning og emballage, som er inkluderet i prisen. Vi får afhentet post tirsdag og fredag. Brev, almindelig: Højest 50 g 16 DKK (Danmark) 42 DKK (Udland) Højest 100 g 28 DKK (Danmark) 42 DKK (Udland) Højest 250 g 52 DKK (Danmark) 80 DKK (Udland) Højest 2000 g 65 DKK (Danmark) 100 DKK (Udland) Sporbare pakker: Danmark op til 5 kg: 120 DKK Norge op til 10 kg: 260 DKK For andre destinationer eller evt. Rekommanderede brev kontakt os for pris på [email protected]
Objektets tilstand
Utropspriskr 1,00
Startet24.11.2022 14:39:45
Sluttet29.11.2022 22:39:00
Solgt forkr 62,00
62

Annonse vist44 ganger
Godt postfrisk lot
Annonse nr: 4266677
Høyeste Budgiver Potoc (65)  Se budgivers karakterbok
Potockr 62,0029.11.2022 19:02:07
kjellar1kr 61,00 (Autobud)29.11.2022 19:02:07
kjellar1kr 57,0029.11.2022 13:29:23
ah0205kr 52,0029.11.2022 09:47:54
kjellar1kr 51,00 (Autobud)29.11.2022 09:47:54
kjellar1kr 37,0028.11.2022 13:30:34
ah0205kr 35,00 (Autobud)28.11.2022 13:30:34
ah0205kr 11,0026.11.2022 20:11:47
pojohkr 10,00 (Autobud)26.11.2022 20:11:47
pojohkr 1,0024.11.2022 17:03:38
Selger:  ham555

ProfilbildePro
Medlem siden: 20.12.2021
Sted: Odense
Karakterer (5352)