131 572
78 054
240 034
773 169

Godt postfrisk lot - se tekst

Annonse nr: 4266676
Godt postfrisk lot - se tekst

Godt postfrisk lot - se tekst

Velkommen til vore Auktioner! Vi har nye auktioner hver dag - næsten. Snart håber vi at der kommer en betalingsløsning via mobiltelefon, når Vipp, Pivo og MobilePay fusionerer, så det bliver enklere for vore norske, finske og danske kunder at betale. Indtil da brug: IBAN: DK3830000012857527 BIC: DABADKKK reg.nr. 3409 konto nr. 12857527 (Danske Bank) https://paypal.com/paypalme/ham555dk/ Vi bruger Postnord som leverandør og anvender de gældende takster i DKK + et beløb for pakning og emballage, som er inkluderet i prisen. Vi får afhentet post tirsdag og fredag. Brev, almindelig: Højest 50 g 16 DKK (Danmark) 42 DKK (Udland) Højest 100 g 28 DKK (Danmark) 42 DKK (Udland) Højest 250 g 52 DKK (Danmark) 80 DKK (Udland) Højest 2000 g 65 DKK (Danmark) 100 DKK (Udland) Sporbare pakker: Danmark op til 5 kg: 120 DKK Norge op til 10 kg: 260 DKK For andre destinationer eller evt. Rekommanderede brev kontakt os for pris på [email protected]
Objektets tilstand
Utropspriskr 1,00
Startet24.11.2022 14:38:55
Sluttet29.11.2022 22:37:00
Solgt forkr 43,00
43

Annonse vist41 ganger
Godt postfrisk lot - se tekst
Annonse nr: 4266676
Høyeste Budgiver albion27 (243)  Se budgivers karakterbok
albion27kr 43,0029.11.2022 21:59:57
Potockr 40,00 (Autobud)29.11.2022 21:59:57
Potockr 34,0029.11.2022 19:01:26
kjellar1kr 31,0029.11.2022 13:30:34
albion27kr 30,00 (Autobud)29.11.2022 13:30:34
albion27kr 28,00 (Autobud)29.11.2022 13:30:07
kjellar1kr 25,0029.11.2022 13:30:07
albion27kr 23,0029.11.2022 09:42:49
kjellar1kr 21,00 (Autobud)29.11.2022 09:42:49
kjellar1kr 13,0028.11.2022 13:31:07
ah0205kr 12,00 (Autobud)28.11.2022 13:31:07
ah0205kr 1,0026.11.2022 20:13:04
Selger:  ham555

ProfilbildePro
Medlem siden: 20.12.2021
Sted: Odense
Karakterer (5352)