134 311
89 286
21 741
72 277

Tønsberg - Slotsfjeldet (Normann 1337) - Postgått 1935

Annonse nr: 4264715
Tønsberg - Slotsfjeldet (Normann 1337) - Postgått 1935Tønsberg - Slotsfjeldet (Normann 1337) - Postgått 1935

Meget pent, brukt småformat postkort. Noe hjørneslitasje samt gjennomslag av stempelsverte.

Stemplet Tønsberg 30-12-1935.

Eneret 1922 Carl Normann, Hamar - 1337.

Objektets tilstand
Utropspriskr 15,00
15
Startet23.11.2022 15:46:19
Sluttet02.12.2022 19:23:00
Solgt forkr 17,00
17

Annonse vist15 ganger
Annonse nr: 4264715
Høyeste Budgiver stempelkort (1028)  Se budgivers karakterbok
stempelkortkr 17,00 (Autobud)24.11.2022 10:30:53
birgholkr 17,0024.11.2022 10:30:53
stempelkortkr 15,0023.11.2022 18:11:51

Karakterer (15251)