134 125
90 371
29 698
99 415

Tussle og Tussla. Morgenprat (Groth trollkort) Pg. 1971

Annonse nr: 4264475
Tussle og Tussla. Morgenprat (Groth trollkort) Pg. 1971Tussle og Tussla. Morgenprat (Groth trollkort) Pg. 1971

Pent, brukt postkort. Noe hjørneslitasje samt endel småknekk og etpar knappenålshull nær midten, oppe.

Stemplet 2920 Leira i Valdres 28-8-1971 - men frimerke fjernet.

Enerett Groth trollkort - Meråker.

Aune 101.

Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet23.11.2022 12:07:32
Sluttet01.12.2022 20:57:00
Annonse nr: 4264475

Karakterer (15287)