134 017
90 371
29 687
99 242

Sengetid (Statens Kantiner 50) - St. EVJEMOEN 18-10-82

Annonse nr: 4264463
Sengetid (Statens Kantiner 50) - St. EVJEMOEN 18-10-82Sengetid (Statens Kantiner 50) - St. EVJEMOEN 18-10-82

Meget pent, brukt postkort. Noe hjørneslitasje.

Stemplet 4672 Evjemoen 18-10-1982.

Enerett Statens Kantiner, Oslo - 50.

Objektets tilstand
Utropspriskr 20,00
20
Startet23.11.2022 12:00:23
Sluttet01.12.2022 20:55:00
Solgt forkr 20,00
20

Annonse vist18 ganger
Annonse nr: 4264463
Høyeste Budgiver birghol (4489)  Se budgivers karakterbok
birgholkr 20,0023.11.2022 13:13:56

Karakterer (15287)