133 071
90 492
30 380
101 295

Brev stemplet Larsnes 29 IV 26 Møre og Romsdal

Annonse nr: 4262518

Flott brev stemplet Larsnes 29.IV.26. Det mangler en tagg på merkets venstre side.

Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet21.11.2022 20:24:18
Sluttet28.11.2022 20:24:00

Annonse nr: 4262518
Høyeste Budgiver terjed (38396)  Se budgivers karakterbok
terjedkr 10,0028.11.2022 19:23:52
Selger:  FAMAAL

Medlem siden: 07.02.2018
Sted: Kvaløysletta
Karakterer (1085)