131 572
78 054
240 034
773 169

NK 261-71,73. PENT RUNDSTEMPLA. (695,-)

Annonse nr: 4250740

PEN NORMALKVALITET.

3,14,15 øre postfrisk**

Objektets tilstand
kr 22,00
Utropspriskr 1,00
Startet14.11.2022 18:02:05
Sluttet24.11.2022 20:15:00
Solgt forkr 91,00
91

Annonse vist57 ganger
Annonse nr: 4250740
Høyeste Budgiver rovi (2330)  Se budgivers karakterbok
rovikr 91,00 (Autobud)23.11.2022 23:22:55
filatelikr 81,0023.11.2022 23:22:55
rovikr 70,0022.11.2022 10:25:07
Soggebergetkr 65,00 (Autobud)22.11.2022 10:25:07
Soggebergetkr 44,00 (Autobud)18.11.2022 16:23:27
filatelikr 41,0018.11.2022 16:23:27
Soggebergetkr 34,00 (Autobud)18.11.2022 16:22:13
filatelikr 31,0018.11.2022 16:22:13
Soggebergetkr 28,00 (Autobud)18.11.2022 16:21:39
filatelikr 25,0018.11.2022 16:21:39
Soggebergetkr 13,0015.11.2022 22:00:56
okvkr 12,00 (Autobud)15.11.2022 22:00:56
okvkr 11,0014.11.2022 23:29:21
Mr wowkr 10,00 (Autobud)14.11.2022 23:29:21
Mr wowkr 1,0014.11.2022 19:15:03

Karakterer (25872)