131 572
78 054
240 034
773 169

Ol samling 28 sider

Annonse nr: 4248321
Ol samling 28 siderOl samling 28 siderOl samling 28 siderOl samling 28 sider

Ol samling 28 siderOl samling 28 siderOl samling 28 sider

Ol samling 28 sider

Flott ol samling i flott solid album med 28 sider med frimerker og miniark pent satt opp i serier, både stemplet og postfrisk fra hele verden , over 800 frimerker

Bare bilder av et lite utvalg

utropspris 100,- + porto Norgespakke 129,- i Norge, utland blir noe dyrere

Objektets tilstand
Utropspriskr 200,00
200

Slutter04.12.2022 20:50:31
Annonse vist44 ganger

Selger:  Sbergerud

Medlem siden: 29.07.2022
Sted: Kongsvinger
Karakterer (0)