135 913
89 757
26 040
86 340

SAN MARINO **Afa 914 Stjernebilde – steinbukken 1970

Annonse nr: 4246870

Postfrisk. Se bilde. Katalogverdi dkr 2

Fraktkostnader: Portofritt ved samlet kjøp for minst kr 50. På mindre kjøp: Postens satser. Solgte objekter sendes ordinært som vanlig brev, og på kjøpers risiko. De som ønsker rekommandert sending bes si fra snarest etter auksjonsavslutning, og Postens gebyr for rekommandert post blir da belastet kjøper. - Garanti: Returrett hvis kjøper oppdager feil som ikke framgår av beskrivelse eller bilde. - Objektets tilstand: Se beskrivelse - Betaling: Forskuddsbetaling til norsk bankkonto eller Vipps
Objektets tilstand
Utropspriskr 1,00
Startet12.11.2022 17:54:36
Sluttet26.11.2022 15:31:01
Annonse vist2 ganger
Annonse nr: 4246870
Selger:  TotenPhil

ProVerifisert
Medlem siden: 06.10.2016
Sted: Raufoss
Karakterer (11344)