134 311
89 286
21 741
72 277

Usignert julekort. Oppi 7260/172

Annonse nr: 4244299
Usignert julekort. Oppi 7260/172Usignert julekort. Oppi 7260/172

Beskjeden slitasje

Porto inntil 350 gram og under 2 cm. 20,-

Oppsamling for samsending max 3 dager. For at det skal fungere må bud foreligge før dagens auksjon avsluttes slik at jeg vet oppsamling er ønsket

Objektets tilstand
Utropspriskr 5,00
5
Startet12.11.2022 07:00:00
Sluttet19.11.2022 14:00:00
5

Annonse vist10 ganger
Annonse nr: 4244299
Høyeste Budgiver adrian0604 (6065)  Se budgivers karakterbok
adrian0604kr 5,0012.11.2022 12:13:08

Karakterer (62331)