133 689
89 425
23 927
77 191

Rosendal (1996-1378) - St. STORD H 9-7-99

Annonse nr: 4241319
Rosendal (1996-1378) - St. STORD H 9-7-99Rosendal (1996-1378) - St. STORD H 9-7-99

Pent, brukt postkort. Noe hjørneslitasje/småknekk.

Stemplet 5400 Stord H 9-7-1999.

Kvinnherad Bildebyrå - 1996-1378.

Foto: Jostein Saughaug.

Objektets tilstand
Utropspriskr 6,00
6
Startet09.11.2022 11:26:46
Sluttet15.11.2022 20:35:00
Solgt forkr 6,00
6

Annonse vist16 ganger
Annonse nr: 4241319
Høyeste Budgiver Card68 (1048)  Se budgivers karakterbok
Card68kr 6,0009.11.2022 15:12:48

Karakterer (15251)