133 689
89 425
23 927
77 191

Rye, Byneset (Widerøe 43354) - St. BOBERG 22-12-61

Annonse nr: 4241191
Rye, Byneset (Widerøe 43354) - St. BOBERG 22-12-61Rye, Byneset (Widerøe 43354) - St. BOBERG 22-12-61

Meget pent, brukt postkort. Noe hjørneslitasje.

Stemplet Boberg 22-12-1961.

Widerøe 43354.

Objektets tilstand
Utropspriskr 30,00
30
Startet09.11.2022 10:04:08
Sluttet15.11.2022 20:08:00
Solgt forkr 76,00
76

Annonse vist28 ganger
Annonse nr: 4241191
Høyeste Budgiver to-oy (158)  Se budgivers karakterbok
to-oykr 76,0015.11.2022 20:02:55
agricolakr 75,00 (Autobud)15.11.2022 20:02:55
agricolakr 66,0015.11.2022 12:02:25
to-oykr 65,00 (Autobud)15.11.2022 12:02:25
to-oykr 48,0015.11.2022 05:31:34
agricolakr 45,00 (Autobud)15.11.2022 05:31:34
agricolakr 36,00 (Autobud)09.11.2022 14:52:12
birgholkr 33,0009.11.2022 14:52:12
agricolakr 30,0009.11.2022 11:25:53

Karakterer (15251)