127 898
103 284
108 155
354 323

Nk 540-41 xx Prima postfrisk Hk verdi kr 30,-

Annonse nr: 4240203

Se også mine øvrige auksjoner.

Full returrett i 10 dager ved misnøye
Objektets tilstand
AuksjonstypeO
Utropspriskr 1,00
Startet08.11.2022 17:01:00
Sluttet13.11.2022 17:35:00

Annonse nr: 4240203
Høyeste Budgiver tem (10347)  Se budgivers karakterbok
temkr 1,0009.11.2022 14:34:08
Selger:  LaM_no60

Medlem siden: 26.11.2001
Sted: Ålesund
Karakterer (6135)