132 623
90 123
28 641
95 611

Nk 530-31 xx Prima postfrisk Hk verdi kr 20,-

Annonse nr: 4240198

Se også mine øvrige auksjoner.

Full returrett i 10 dager ved misnøye
Objektets tilstand
AuksjonstypeO
Utropspriskr 1,00
Startet08.11.2022 17:01:00
Sluttet13.11.2022 17:35:00

Annonse vist2 ganger
Annonse nr: 4240198
Høyeste Budgiver rovi (2443)  Se budgivers karakterbok
rovikr 1,0013.11.2022 15:06:28
Selger:  LaM_no60

Medlem siden: 26.11.2001
Sted: Ålesund
Karakterer (6107)