134 680
90 123
28 641
95 597

Nk 431-38 xx Prima postfrisk Hk verdi kr 357,-

Annonse nr: 4238571

Se også mine øvrige auksjoner.

Full returrett i 10 dager ved misnøye
Objektets tilstand
AuksjonstypeO
Utropspriskr 1,00
Startet07.11.2022 18:30:00
Sluttet13.11.2022 17:30:00
Solgt forkr 68,00
68

Annonse vist10 ganger
Annonse nr: 4238571
Høyeste Budgiver rovi (2443)  Se budgivers karakterbok
rovikr 68,00 (Autobud)13.11.2022 16:26:41
Rottkr 63,0013.11.2022 16:26:41
rovikr 52,0013.11.2022 15:19:40
Rottkr 49,00 (Autobud)13.11.2022 15:19:40
Rottkr 34,0013.11.2022 12:13:41
temkr 33,00 (Autobud)13.11.2022 12:13:41
temkr 23,00 (Autobud)10.11.2022 16:44:17
Leif H.kr 21,0010.11.2022 16:44:17
temkr 19,00 (Autobud)10.11.2022 16:43:58
Leif H.kr 17,0010.11.2022 16:43:58
temkr 15,0009.11.2022 14:34:51
Rottkr 13,00 (Autobud)09.11.2022 14:34:51
Rottkr 1,0007.11.2022 19:39:35
Selger:  LaM_no60

Medlem siden: 26.11.2001
Sted: Ålesund
Karakterer (6107)