135 441
89 973
27 767
93 408

Nk 415-17 xx Prima postfrisk Hk verdi kr 420,-

Annonse nr: 4238551

Se også mine øvrige auksjoner.

Full returrett i 10 dager ved misnøye
Objektets tilstand
AuksjonstypeO
Utropspriskr 1,00
Startet07.11.2022 18:30:00
Sluttet13.11.2022 17:30:00
Solgt forkr 29,00
29

Annonse nr: 4238551
Høyeste Budgiver rovi (2443)  Se budgivers karakterbok
rovikr 29,0013.11.2022 15:22:19
Leif H.kr 26,00 (Autobud)13.11.2022 15:22:19
Leif H.kr 24,0010.11.2022 16:47:11
temkr 22,00 (Autobud)10.11.2022 16:45:55
Leif H.kr 22,0010.11.2022 16:45:55
temkr 18,00 (Autobud)10.11.2022 16:45:37
Leif H.kr 16,0010.11.2022 16:45:37
temkr 1,0009.11.2022 14:35:19
Selger:  LaM_no60

Medlem siden: 26.11.2001
Sted: Ålesund
Karakterer (6107)