134 313
89 403
23 348
76 201

NK 82 35ø Knudsen. Postfrisk. HK51=450.-

Annonse nr: 4237643

.Pent frimerke

Returrett for alle objekter som ikke er i overensstemmelse med beskrivelsen

Objektets tilstand
Sendes kun innen Norden.
Utropspriskr 150,00
150

Slutter30.01.2023 17:35:34
Annonse vist18 ganger

Selger:  mabj

Medlem siden: 19.09.2000
Sted: OSLO
Karakterer (7270)