135 732
89 730
26 035
86 220

NK 75X 3ø 1898-1908. Ligg vm. Postfrisk. HK51=50.-

Annonse nr: 4237513

.Pent frimerke

Returrett for alle objekter som ikke er i overensstemmelse med beskrivelsen

Objektets tilstand
Sendes kun innen Norden.
Utropspriskr 25,00
25
Startet02.01.2023 17:20:24
Sluttet16.01.2023 17:20:24
Solgt forkr 37,00
37

Annonse vist29 ganger
Annonse nr: 4237513
Høyeste Budgiver nimzo (141)  Se budgivers karakterbok
nimzokr 37,0011.01.2023 21:41:17
thoratlekr 35,00 (Autobud)11.01.2023 21:41:17
thoratlekr 31,0005.01.2023 13:05:57
nimzokr 30,00 (Autobud)05.01.2023 13:05:57
nimzokr 25,0004.01.2023 22:03:03
Selger:  mabj

Medlem siden: 19.09.2000
Sted: OSLO
Karakterer (7270)