134 450
90 491
30 008
100 701

ISLAND - AFA 137 VERDI kr 1.600.- (A-319)

Annonse nr: 4236085

SE BILDE

Alle mine auksjoner slutter på søndager. Jeg sender ut faktura på mandager. Alle mine "Ryddelot" kan inneholde både stemplede, postfriske og hengslede merker. Merker på albumsider leveres i poser uten ark. Hos meg har du full returrett i 14 dager uten diskusjon. Du betaler kr 25.- i porto opp til 50 gram. Ellers efter postens satser. Jeg sender objektene så snart jeg har fått betaling. Alle mine brev sendes som normal A-post på kjøpers regning og risiko. Dersom du vil ha Norgespakke opp til 5 kg med sporing og forsikring til kr 70.- må du gi beskjed om dette samme kveld som auksjonen slutter. For mine danske kunder har jeg konto i en dansk bank for problemfri betaling. Dersom du ellers lurer på noe, er det bare å ta kontakt.
Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet06.11.2022 21:27:00
Sluttet13.11.2022 21:27:00
Solgt forkr 348,00
348

Annonse vist80 ganger
Annonse nr: 4236085
Høyeste Budgiver abeste (9)  Se budgivers karakterbok
abestekr 348,0013.11.2022 21:22:50
gunniskr 323,0013.11.2022 21:19:37
abestekr 303,00 (Autobud)13.11.2022 21:19:37
abestekr 278,0012.11.2022 17:38:15
qxdonnakr 275,00 (Autobud)12.11.2022 17:38:15
qxdonnakr 253,0012.11.2022 12:01:44
abestekr 250,00 (Autobud)12.11.2022 12:01:44
abestekr 228,0011.11.2022 13:46:51
temkr 222,00 (Autobud)11.11.2022 13:46:51
temkr 163,0011.11.2022 13:33:04
abestekr 160,00 (Autobud)11.11.2022 13:33:04
abestekr 143,0011.11.2022 13:29:13
temkr 123,00 (Autobud)11.11.2022 13:28:46
abestekr 120,0011.11.2022 13:28:46
temkr 100,00 (Autobud)11.11.2022 08:11:41
pinsettkr 90,0011.11.2022 08:11:41
temkr 65,0008.11.2022 19:26:01
Soggebergetkr 60,00 (Autobud)08.11.2022 19:26:01
Soggebergetkr 29,0008.11.2022 08:51:02
temkr 28,00 (Autobud)08.11.2022 08:51:02
temkr 10,0007.11.2022 14:22:56
Selger:  Horst

ProfilbildeNFVerifisert
Medlem siden: 01.01.2003
Sted: Lillesand
Karakterer (12082)