134 310
90 491
30 125
100 887

Bygdin storformat farger brukt 1962

Annonse nr: 4233775
Bygdin storformat farger brukt 1962Bygdin storformat farger brukt 1962

Små slitasjer på hjørna ellers bra, pent stemplet. Aune F-540-0

Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet04.11.2022 11:21:36
Sluttet14.11.2022 20:03:00

Annonse vist12 ganger
Annonse nr: 4233775
Høyeste Budgiver adrian0604 (6079)  Se budgivers karakterbok
adrian0604kr 10,0007.11.2022 20:51:04
Selger:  t369

Sted: Furnes
Karakterer (28252)