132 681
90 486
30 724
102 128

NK 77 IIX ** Prakt postfrisk merke. HK=750+

Annonse nr: 4230551

Se foto!

Objektets tilstand
Utropspriskr 400,00
400
Startet28.12.2022 13:35:34
Sluttet11.01.2023 13:35:34
Solgt forkr 400,00
400

Annonse vist20 ganger
Annonse nr: 4230551
Høyeste Budgiver nimzo (141)  Se budgivers karakterbok
nimzokr 400,0004.01.2023 22:12:42
Selger:  samlertorget

Medlem siden: 08.05.2003
Sted: Ølen
Karakterer (922)