134 313
89 403
23 348
76 201

NK 17cx ** Prima postfrisk merke. HK=380

Annonse nr: 4230489

Se foto!

Objektets tilstand
Utropspriskr 150,00
150

Slutter08.02.2023 13:35:23
Annonse vist10 ganger

Selger:  samlertorget

Medlem siden: 08.05.2003
Sted: Ølen
Karakterer (910)