132 681
90 486
30 724
102 128

NK 16 IIa ** Luxus postfrisk merke. SK=215 som prakt

Annonse nr: 4230439

Se foto!

Objektets tilstand
Utropspriskr 100,00
100
Startet14.12.2022 12:35:24
Sluttet28.12.2022 12:35:24
Solgt forkr 100,00
100

Annonse vist15 ganger
Annonse nr: 4230439
Høyeste Budgiver sallan (655)  Se budgivers karakterbok
sallankr 100,0015.12.2022 20:54:17
Selger:  samlertorget

Medlem siden: 08.05.2003
Sted: Ølen
Karakterer (922)