134 680
90 123
28 641
95 597

D.D.R - 1951 VERDI kr 300.- (27)

Annonse nr: 4226402

SE BILDE

Alle mine auksjoner slutter på søndager. Jeg sender ut faktura på mandager. Alle mine "Ryddelot" kan inneholde både stemplede, postfriske og hengslede merker. Merker på albumsider leveres i poser uten ark. Hos meg har du full returrett i 14 dager uten diskusjon. Du betaler kr 25.- i porto opp til 50 gram. Ellers efter postens satser. Jeg sender objektene så snart jeg har fått betaling. Alle mine brev sendes som normal A-post på kjøpers regning og risiko. Dersom du vil ha Norgespakke opp til 5 kg med sporing og forsikring til kr 70.- må du gi beskjed om dette samme kveld som auksjonen slutter. For mine danske kunder har jeg konto i en dansk bank for problemfri betaling. Dersom du ellers lurer på noe, er det bare å ta kontakt.
Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet06.11.2022 21:30:00
Sluttet13.11.2022 21:30:00

Annonse nr: 4226402
Høyeste Budgiver Soggeberget (11706)  Se budgivers karakterbok
Soggebergetkr 10,0008.11.2022 09:03:40
Selger:  Horst

ProfilbildeNFVerifisert
Medlem siden: 01.01.2003
Sted: Lillesand
Karakterer (12082)