129 207
95 802
67 771
219 001

Oslo. Roosevelt-Monumentet mot Rådhuset - Pg. 1955

Annonse nr: 4215086
Oslo. Roosevelt-Monumentet mot Rådhuset - Pg. 1955Oslo. Roosevelt-Monumentet mot Rådhuset - Pg. 1955

Meget pent, brukt postkort. Noe hjørneslitasje.

Stemplet Bergensbanen A 17-7-1955 med NK 425.

Normann 0-1-100.

Objektets tilstand
Utropspriskr 25,00
25
Startet25.10.2022 19:03:50
Sluttet03.11.2022 20:24:00
Solgt forkr 28,00
28

Annonse vist12 ganger
Annonse nr: 4215086
Høyeste Budgiver baronen50 (27366)  Se budgivers karakterbok
baronen50kr 28,00 (Autobud)26.10.2022 13:49:04
birgholkr 28,0026.10.2022 13:49:04
baronen50kr 25,0026.10.2022 13:12:23

Karakterer (15511)