132 273
89 270
21 731
72 168

NK 229-32. POSTFRISK** (280,-)

Annonse nr: 4214232

PEN NORMALKVALITET.

Objektets tilstand
kr 22,00
Utropspriskr 1,00
Startet25.10.2022 12:41:30
Sluttet24.11.2022 20:04:00
Solgt forkr 29,00
29

Annonse vist22 ganger
Annonse nr: 4214232
Høyeste Budgiver Leif H. (5347)  Se budgivers karakterbok
Leif H.kr 29,0024.11.2022 20:00:59
terjedkr 26,0024.11.2022 19:39:31
Soggebergetkr 25,00 (Autobud)24.11.2022 19:39:31
Soggebergetkr 23,00 (Autobud)24.11.2022 17:28:59
Leif H.kr 21,0024.11.2022 17:28:59
Soggebergetkr 18,00 (Autobud)15.11.2022 00:07:18
Leif H.kr 16,0015.11.2022 00:07:18
Soggebergetkr 12,00 (Autobud)26.10.2022 21:50:55
ulfjoh01kr 10,0026.10.2022 21:50:55
Soggebergetkr 1,0026.10.2022 21:45:51

Karakterer (27840)