133 688
89 425
23 927
77 180

NK TJ.75-97. POSTFRISK** (748,-)

Annonse nr: 4214230

PEN NORMALKVALITET.

Objektets tilstand
kr 22,00
Utropspriskr 1,00
Startet25.10.2022 12:40:21
Sluttet24.11.2022 20:04:00
Solgt forkr 43,00
43

Annonse vist22 ganger
Annonse nr: 4214230
Høyeste Budgiver Leif H. (5347)  Se budgivers karakterbok
Leif H.kr 43,0024.11.2022 19:58:59
Soggebergetkr 40,00 (Autobud)15.11.2022 00:06:13
Leif H.kr 40,0015.11.2022 00:06:13
Soggebergetkr 35,00 (Autobud)15.11.2022 00:05:54
Leif H.kr 32,0015.11.2022 00:05:54
Soggebergetkr 29,00 (Autobud)27.10.2022 13:07:34
Leif H.kr 26,0027.10.2022 13:07:34
Soggebergetkr 1,0026.10.2022 21:46:08

Karakterer (27848)