130 161
95 572
64 256
209 510

Viker kirke, Aadalen - St. VIKER i AADALEN 20XII13

Annonse nr: 4213249
Viker kirke, Aadalen - St. VIKER i AADALEN 20XII13Viker kirke, Aadalen - St. VIKER i AADALEN 20XII13

Brukt småformat postkort. Endel hjørneslitasje/småknekk samt en kraftig vertikal knekk/bøy tvers over hele kortet og endel smuss/flekker på baksiden og en rift (ca 1 cm) noe til høyre for midten, oppe.

Stemplet Viker i Aadalen 20-12-1913.

Eneret Aadalens Forbrukerforening - N. S. no. 228.

Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet24.10.2022 21:33:56
Sluttet03.11.2022 19:00:00

Annonse vist27 ganger
Annonse nr: 4213249
Høyeste Budgiver birghol (4561)  Se budgivers karakterbok
birgholkr 10,0024.10.2022 22:00:48

Karakterer (15505)